Skot

×

Chybová zpráva

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client14/web38/web/includes/file.phar.inc).

Výživa skotu s přídavkem HOKOVIT mikroživin k vyšší užitkovosti skotu. Naše společnost vyvíjí mikroživiny ve formě doplňkového krmiva a mikronizovaných vitamínů pro odvětví výroby v oblasti výživy skotu. Naše doplňky jsou koncipovány k posílení imunitního systému, nárůstu užitkovosti v chovu skotu, ke stimulaci trávícího systému a snížení negativních účinků způsobených stresem. Přidáváním našich přírodních doplňků do krmné dávky skotu, mléčné náhražky nebo jejich orální aplikace je dosahován vyšší ekonomický profit díky následujícím efektům:

  • Krmná dávka v chovu skotu vytvořená s přídavkem přírodních mikroživin zvyšuje imunizaci zvířat a tudíž jsou pak zvířata zdravější a připravená růst optimálním způsobem
  • Podporují dosažení maximální užitkovosti v chovu skotu, jelikož mikroživiny stimulují metabolismus. Mikroživiny pomáhají zvířatům optimalizovat konverzi krmiva a denní přírůstek.
  • V odchovu telat mikroživiny stimulují růst klků bachoru a mikroflóry trávícího traktu, stimulují trávení a působí preventivně proti průjmům. Takto jsou telata připravena k vyššímu příjmu krmiva a vyššímu dennímu přírůstku.  To pak ve výsledku znamená, že vyšší příjem krmiva snižuje spotřebu mléčné náhražky na jedno tele a tak významně šetří náklady v odchovu telat.
  • Při tvorbě krmné dávky v chovu skotu je možné použít vyšší podíl koncentrovaných krmiv bez rizika vzniku zažívacích potíží. HOKOVIT přírodní mikroživiny mají plnou kontrolu nad trávením a tudíž jsou zvířata schopná již od prvního dne trávit vysoce koncentrované krmivo bez rizika nadýmání a dalších zažívacích potíží způsobených intenzivním krmením.
  • Mikroživiny mají přímý vliv na imunitu, metabolismus a trávení. Tím se zlepšuje celkový zdravotní stav a výsledkem jsou výrazně nižší veterinární náklady.
  • Zlepšení kvality hovězího masa a zmasilosti jatečného těla. Přidáním našich mikroživin do krmné dávky v chovu skotu dochází k celkovému rozvoji a stimulaci organismu (imunita, metabolismus, trávení a redukce stresu). Chovatel pak u svých zvířat dosahuje vyšších denních přírůstků a lepší kvality masa (pro více informací vyzkoušejte, prosím, naši produkci značkového masa Premium Meat Label QUALIVO).

Ke stažení

Výsledky zabřezávaní jalovic

Dairy PROTECT

DairyPro TMR

Vyhodnocení přípravku Optieef TMR ve výkrmu býků

Originální Hokovit metoda odchovu SUPER JALOVIC

Originální Hokovit metoda odchovu SUPER JALOVIC - leták

Vyhodnocení přípravku Optieef ve výkrmu býků

Výkrm býků s přírodními mikroroživinami

Test na farmě MILKNATUR

Originální Hokovit metoda odchovu SUPER JALOVIC - schéma odchovu