Ovce a kozy

×

Chybová zpráva

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client14/web38/web/includes/file.phar.inc).

Krmivo pro ovce, jehňata, kůzlata a kozy s přídavkem vysoce účinných mikroživin

Přídavek HOKOVIT mikroživiny do krmiva pro ovce, a stejně tak i do krmiva pro jehňata, kůzlata a kozy zvyšuje výkonnost a efektivitu celého tohoto chovatelského odvětví. Tyto mikroživiny zlepšují imunitní systém zvířat, jejich výkonnost, stimulují trávící systém a snižují negativní vlivy způsobené stresem.
Přidáním našich přírodních mikrovýživových komponentů do krmiva pro ovce, jehňata, kůzlata a kozy je dosaženo lepších ekonomických výsledků díky těmto účinkům:

Krmivo pro ovce a kozy s přídavkem našich přírodních mikroživin posiluje imunitní systém a tím zvyšuje úroveň imunity, jež je poté předána také novorozeným kůzlatům a jehňatům.

  • Ve výkrmu HOKOVIT mikroživiny stimulují růst a optimalizují konverzi krmiva, jelikož přímo ovlivňují účinnost fungování metabolismu.
  • Z hlediska trávení naše mikroživiny stimulují růst žádoucí mikroflory trávícího traktu. Tím zlepšují celkové zažívání zvířat, čímž je optimalizovaná konverze krmiva a výsledkem je vyšší denní přírůstek.bacteria in the digestive tract and therefore, the animal digestion is improved and the animal can better optimize feed conversion and grow at a faster pace.
  • Imunostimulační efekt mikroživin má pozitivní vliv na celkový zdravotní stav zvířat. Ve výsledku se to pak projevuje prokazatelně sníženými náklady na léčení zvířat.
  • Dále tento systém mikrovýživy zlepšuje jatečnou výtěžnost a kvalitu masa vykrmených zvířat. Přidáním našich mikroživin do krmiva pro jehňata a kůzlata rozvíjíme a stimulujeme ogranismus zvířat po všech stránkách (imunita, metabolismus, trávení, reakce na stres). Chovatel tak dosahuje u svých zvířat vyšší přírůstek a lepší kvalitu masa (pro více informací se podívejte, prosím, na Premium Meat Label QUALIVO).

 

Maximalizace kvality odchovu telat s pomocí mikronizovaných vitamínů

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu v odchovu telat, selat, jehňat a kůzlat

Krmivo pro ovce a kozy s přídavkem OVI GUARD pro vyšší výkonnost v chovu ovcí

Krmivo pro ovce a kozy s přídavkem OVI GUARD; pro imunitu a výkonnost.

Odchov jehňat a kůzlat a jejich výkrm s pomocí LAMB GUARD mikroživiny v krmivu pro jehňata

Odchov jehňat a kůzlat je úzce spjat s imunitou, výkonností a trávením.

HOKOSAN E; pro vitalitu zvířat

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu a výkonnost zvířat

HOKOSAN; náhrada injekční aplikace vitamínů pomocí orálního podání mikronizovaných vitamínů

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu a výkonnost zvířat