Mikrovýživa

Vysoká výkonnost krmiva s přídavkem HOKOVIT přírodních MIKROŽIVIN; naše hlavní konkurenční výhoda

Imunizace zvířat a výkonné krmivo; klíč k ziskovosti

HOKOVIT přírodní mikroživiny přidávané do krmné dávky hospodářským zvířatům pomáhají chovatelům a výživovým poradcům připravit vysoce výkonné krmivo pro zvířata, jelikož chápeme organismus chovaných zvířat jako “celek”.

Naše mikrovýživové produkty mají přímý vliv na kvalitu imunitního systému zvířat, metabolismus, trávení a snížení negativního vlivu stresu. To vše současně ve formě doplňku do krmiva s cílem plně využít genetický potenciál zvířat. Pro chovatele to znamená vyšší užitkovost a ekonomický profit v chovu hospodářských zvířat.

Využití růstového potenciálu je velmi důležité v dnešním moderním chovu hospodářských zvířat, kde jsou zvířata často stresována, mají oslabený imunitní systém, nebo špatně fungující metabolismus jako důsledek intenzivního chovu. Výsledkem je nedostatečná užitkovost, vysoké veterinární náklady, vysoké brakování zvířat a nízká kvalita živočišných produktů. 

Vysoká užitkovost hospodářských zvířat může být dosažena s pomocí přírodních materiálů

Vyvinuli jsme “All in One“ škálu produktů z přírodních zdrojů jako je mlezivo, kvasinky a extrakty z nich, speciální mastné kyseliny, peptidy, antioxidanty, organické formy stopových prvků a mikronizované vitamíny přidávané do krmné dávky pro zlepšení fungování imunitního systému zvířat a jejich metabolismu, regulují trávení a snižují negativní vliv stresu na organismus. 

Všechny naše produkty jsou prosté všech nežádoucích látek a nemají žádné škodlivé vedlejší účinky na zvířata, člověka a životní prostředí.

Jak mohou zvířata profitovat z látek tvořících imunitu a výkonnost zvyšujících mikroživin?

Vyvinuli jsme přírodní mikroživinové produkty použitelné prakticky pro všechna zvířata: výkrm skotu, dojnice, výkrm telat, drůbež, ovce a kozy, prasata, koně, domácí mazlíčky, ryby a korýše. 

Jelikož každé zvíře má různé potřeby, jsou všechny produkty vyvinuty na míru pro jednotlivé druhy, kategorie hospodářských zvířat a jednotlivé fáze výroby.