Drůbež

×

Chybová zpráva

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client14/web38/web/includes/file.phar.inc).

Krmivo pro drůbež s přídavkem přírodních mikroživin; imunita a výkonnost v chovu drůbeže

Krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT přírodních mikroživin prokazatelně zlepšuje výkon v chovu drůbeže ve smyslu vyšší snážky, zkrácení doby výkrmu, zlepšení zdraví drůbeže, snížení veterinárních nákladů a optimalizaci konverze krmiva díky:

  • Lepšímu imunitnímu systému: krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT mikroživin zajišťuje potřebu obranných látek již od vylíhnutí. Kuřata jsou tudíž v lepším zdravotním stavu a chovatel vynaloží méně nákladů za léčbu.
  • Zvýšením výkonnosti metabolismu: HOKOVIT mikroživiny umožňují drůbeži optimální konverzi živin z krmiva a tak plně využít svůj růstový potenciál. To je klíčový faktor úspěšného chovu drůbeže.
  • Lepší stravitelnosti: krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT mikroživin je koncipováno tak, že kejda je v požadované konzistenci a tudíž stájové prostředí má optimální mikroklima. Vyprodukovaná vejce jsou čistá a pro zákazníka atraktivní.
  • Méně stresu: chovy drůbeže mají vysoký stupeň stresové zátěže zvířat, jež má přímý vliv na výkonnost a ziskovost chovu. HOKOVIT mikroživiny pro drubežářství obsahují speciální přírodní ingredience, které uvolňují stres a a snižují jeho negativní vliv na produkci.

Ke stažení

Nosnice

 

Maximalizace kvality odchovu telat s pomocí mikronizovaných vitamínů

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu v odchovu telat, selat, jehňat a kůzlat

Krmivo pro drůbež s přídavkem OPTIPOULTRY; pro vyšší ziskovost v chovu drůbeže

Imunita, výkonnost a problematika redukce stresu v chovu drůbeže.

HOKOSAN E; pro vitalitu zvířat

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu a výkonnost zvířat

HOKOSAN; náhrada injekční aplikace vitamínů pomocí orálního podání mikronizovaných vitamínů

Mikronizované vitamíny pro vyšší vitalitu a výkonnost zvířat